XIV. ročník Putování po dobšických sklípcích - pozvánka na tradiční akci 16. února 2019

XIV. ročník Putování po dobšických sklípcích

Tradiční ochutnávka převážně mladých vín dobšických vinařů se uskuteční 16. února 2019 od 10.00 - 18.00 hod.
Na akci navazuje masopustní zábava pořádaná obcí Dobšice v místní sokolovně.


Putování po dobšických sklípcích 2019


Vážení přátelé vína a akcí našeho spolku,
termín se již nezadržitelně blíží a je již známá nabídka jednotlivých stanovišť, kterou naleznete níže pro Vaši informaci. Tiskovinu samozřejmě obdržíte na místech startu, které již není jen v tradiční sokolovně, ale na mapce jsou vyznačena ještě další dvě alternativní místa pro Vaše pohodlí. Zde si zakoupíte vstupné (skleničku a tiskoviny k akci) a potřebný počet bločků (bude možné je dokoupit na všech stanovištích).

Čeká Vás dvacet dva stanovišť (sklepy, lisovny, přilehlé prostory), kde Vám členové SDV nabídnou celkem 130 druhů vín. Pokud budete chtít ochutnat vše a v množství 0,05 ltr., tak Vás čeká v součtu asi deset láhví 0,7 ltr. Zvažte proto své síly a volte dávku sami a úměrně. Většinu vín si budete moci zakoupit a v klidu přechutnat v pohodlí domova.

V závěru snad jen zmínka o nových vinařích majících letošní premiéru. Jsou to především stanoviště 6 a 23.


Ať se Vám u nás líbí

Členové Spolku dobšických vinařů

Nabídka vín a mapka 2019 >>>

Další informace.

Soutěže na Facebooku:

Letošní Putování po dobšických sklípcích sebou přináší možnost účastnit se dvou slosování o lahve vína, a pokud se chcete zúčastnit obou a vyhrát tak dohromady až 10 lahví vína.

Pro Vaši účast postačuje, pokud kliknete „zúčastním se“ na Facebooku události Putování po dobšických sklípcích 16. února 2019 a dále si pak zakoupíte vstupné v den konání akce, jelikož mapky obdržené u vstupu jsou číslované, budou takto automaticky slosovány.

Jak jednoduché, že? Vítězové budou jednak zveřejnění na Facebooku po 16:15 hod a dále si pak budou moci následně v den konání akce po 16:15 vyzvednout své výhry ve sklepě č. 13.

Ceny pro vítěze každého slosování:

  1. místo: 5 lahví
  2. místo: 4 lahve
  3. místo: 3 lahve
  4. místo: 2 lahve
  5. místo: 1 láhev

Novinky:

Letos bude mít putování tyto novinky:


  • prodej vstupenek bude možný z těchto míst: Sokolovna (hlavní start), Sklep č. 22 Jochl, Sklep č. 20 Radovín a Sklep č. 8 Jonáš
  • archy s kupóny a náhradu za rozbité skleničky je možné zakoupit u každého vinaře
  • vstupné pouze 100,- Kč (které zahrnuje i skleničku a mapku), proto je na každém návštěvníkovi akce, aby si zakoupil počet kupónů podle vlastních sil

Postupně sdělíme další podrobnosti na webu a Facebooku.


Na setkání se těší

Členové Spolku dobšických vinařůObsah sekce Akce spolku